Під час вибору ліжка для спальні дуже важливо враховувати цілий комплекс критеріїв, які забезпечать його комфортність, естетичність і довговічність. Багато в чому від такого вибору меблів залежить, наскільки зручно на них буде спати. Тому краще заздалегідь розібратися, яким має бути їхній розмір, який матрац вибрати, а також яке ліжко не буде скрипіти. Поради від фахівців нашого інтернет-магазину допоможуть вам більш предметно вникнути в усі перераховані характеристики й вибрати оптимальний варіант зручних у всіх відношеннях меблів.

Яке ліжко не буде скрипіти: поради від фахівця

Чому скрипить нове ліжко?

Таке неприємне явище може виникнути через деякий час після купівлі даних меблів. Хоча деякі ліжка скриплять із самого початку. Звісно, сон через це буде зіпсовано, що негативно позначиться на настрої й навіть самопочутті людини. Є багато причин такого скрипу. Допоможуть розібратися, яке ліжко не буде скрипіти, поради спеціалістів нашого магазину. Вони в першу чергу відзначають такі причини сторонніх звуків:

  • Неправильно встановлені ламелі ліжка з підйомним механізмом. Ламелі на каркас в такому разі мають монтуватися за допомогою спеціальних пластикових конструкцій. Їх ще називають стаканчиками. Інакше можливий горезвісний скрип.
  • Розміщення ламелей прямо на бруски царги в ліжках без механізму. У них для з'єднання ламелей використовується стрічка, що регулює крок між планками. Усі вони фіксуються вільно, крім першої, середньої та останньої ламелі. У цьому випадку просто дерево треться об дерево.

Яке ліжко не буде скрипіти

  • Низька якість ламелей, у яких скриплять планки. Це можливо, якщо купити ліжко недорого. В інтернет-магазині компанії RoomDepot навіть бюджетні моделі не мають скрипу. Якщо ж ви поспішили придбати ліжко в іншому магазині, й воно виявилося зі скрипом, то краще одразу замінити ламелі.
  • Погане скручування елементів ліжка. Якщо ви купуєте меблі в розібраному вигляді, то постарайтеся якісно з'єднати всі деталі. При нормальному скручуванні скрипу не повинно бути. Однак із часом з'єднання можуть ослабнути. У такому разі знову ж таки потрібно підтягнути шурупи.

Причини скрипу ненового ліжка

На жаль, ліжко, що полюбилося вам, теж може з часом почати скрипіти. Деякі з причин такого явища можна усунути. Але бувають і більш складні моменти. Здебільшого скрип з'являється з таких причин:

  • Низькоякісний матрац. Якщо він із пружинним блоком, виготовленим із незагартованої сталі з порушенням технології плетіння, то теж із часом може виникнути скрип. Тому потрібно звертати увагу на характеристики матраца, зокрема блоку панель і черговості укладання шарів.
  • Знос підйомного механізму та інших деталей. Сучасні ліжка з каталогу нашого магазину не мають таких проблем. Але в старих моделях підйомний механізм і сполучні деталі могли швидко зноситися. Характерний звук можуть видавати також ділянки зіткнення різних матеріалів.
  • Тріщина на каркасі. Така поломка може виникнути через надмірні навантаження на меблі. Тому під час купівлі потрібно враховувати, скільки важить людина, яка спатиме на ліжку. Причиною поломки може стати також деформація каркаса. Тому встановлювати ліжко потрібно максимально рівно.

Якісні ліжка без скрипу

  • Розсохла деревина. Це класична причина виникнення скрипу ліжка. Дерево деформується, на його поверхні з'являються тріщини, від чого й виникає звуковий супровід. Але меблі перевірених виробників, представлених у нашому магазині, відрізняються високою якістю. Тому вони дуже багато років зберігають вихідні характеристики.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині купити ліжка без скрипу. Ціни на них у нас цілком доступні. А єдиним сюрпризом такої покупки стане її висока якість.