Ми хочемо зробити покупки в RoomDepot не тільки приємними, але ще і вигідними!

У нашому інтернет-магазині будуть діяти спеціальні знижки та пропозиції на безкоштовну доставку замовлення або окремого товару.

Вам залишається тільки вибрати варіант або товар, який Вам найбільше підходить. Виконайте хоч одна умову та отримаєте свою вигідну доставку!


Безкоштовна доставка всього замовлення (тільки Київ і Київська область) — Якщо Ваша покупка на суму понад 18 000 гривень, Ви отримаєте безкоштовну доставку до Вашого дому!

Знижка на компенсацію доставки матраців — при замовленні матраца менеджер прорахує індивідуальну знижку для часткової компенсації вартості доставки. Акція поширюється на всі ортопедичні матраци. Доставка кур'єрською службою «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка ліжок компанії «Естелла» — відправимо безпосередньо з фабрики в Київ, Львів, Полтава, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Вінниця, Ромни, Біла Церква, Кропивницький або в будь-яке інше місто України на відділення «Нової Пошти» абсолютно безкоштовно! (Адресна 250 грн).

Безкоштовна доставка ліжок компанії «Метакам» — відправимо безпосередньо з фабрики у Львів, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Вінниця, Ромни, Біла Церква, Бердичів, Кропивницький або в будь-яке інше місто України на відділення «Нової Пошти» абсолютно безкоштовно! (Адресна 250 грн).

Безкоштовна доставка ліжок від компанії «ЛЕВ» — відправимо безпосередньо з фабрики в Херсон, Миколаїв, Київ, Львів, Полтава, Дніпро, Харків, Вінниця, Умань, Біла Церква або в будь-яке інше місто України на відділення «Нової Пошти» абсолютно безкоштовно! (Адресна доставка від 250 до 800 грн — у залежності від моделі ліжка, та віддаленості доставки).

Безкоштовна доставка меблів від фабрики «Олімп» — відправимо безпосередньо з фабрики в Херсон, Миколаїв, Київ, Львів, Полтава, Дніпро, Харків, Вінниця, Умань, Біла Церква або в будь-яке інше місто України на відділення «Нової Пошти» абсолютно безкоштовно! (Адресна доставка від 250 до 800 грн — у залежності від набору меблів та віддаленості доставки).

Знижка для компенсації доставки ліжок від компанії «Rizo Meble» — відправляємо по Україні на адресу чи відділення «Нової Пошти» — при оформленні замовлення, менеджер прорахує суму знижки для часткової компенсації доставки у ваш населений пункт.

Безкоштовна доставка обідніх столів «Джем» — при замовленні сучасного обіднього столу, доставимо в Чернівці, Бровари, Київ, Львів, Полтава, Дніпро, Харків, Вінниця, Біла Церква або в будь-яке інше місто України на відділення «Нової Пошти» абсолютно безкоштовно! (Адресна 250 грн).

Безкоштовна доставка товарів від фабрики «AMF» — при замовленні товарів і 100% їх передплати, доставимо в Київ, Львів, Полтава, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Вінниця, Біла Церква або в будь-яке інше місто України на відділення «Нової Пошти» абсолютно безкоштовно! (Адресна 250 грн).

Безкоштовна доставка меблів від фабрики «Гербор» та фабрики «БРВ» — при замовленні вітрини у вітальню, шаф, сучасних комодів, модульних систем у вітальню або інших товарів із позначкою безкоштовна доставка, доставимо в Суми, Чернігів, Львів, Полтава, Дніпро, Харків, Вінниця, Біла Церква або в будь-яке інше місто України на відділення «Нової Пошти» абсолютно безкоштовно! (Адресна доставка від 250 до 800 грн — у залежності від кількості модулів, та віддаленості доставки)..

Знижка для компенсації доставки кухонних куточків* та кухонних диванчиків по Україні на адресу чи відділення пошти «Нової Пошти» — при оформленні замовлення, менеджер прорахує суму знижки для часткової компенсації доставки по тій чи іншій поштовій службі у ваш населений пункт. * Знижка на доставку прораховується при замовленні кухонних куточків стандартних розмірів. Бренд Міх Куточки.


Переваги доставки меблів перевізниками:

  1. Не витрачайте час на очікування — вибирайте зручний для вас час доставки до дому або забору посилки з відділення поштової служби.
  2. Доставка в будь-яке місто — в Україні налічується понад 10 компаній з вантажних перевезень і доставці посилок, і ми впевнені, що недалеко від вас є відділення однієї з цих служб.
  3. Всі меблі при відправці страхуються на повну суму і навіть більше. Якщо ваше замовлення буде пошкоджений в процесі транспортування, ви маєте право не приймати пошкоджений товар.
  4. Вигідні тарифи на доставку по Україні — в нашому інтернет-магазині діють спеціальні знижки й пропозиції на безкоштовну доставку замовлення або окремого товару.

     

Спеціальні пропозиції діють до 31.08.2023 р. 

Детальніше про умови пропозиції, умови доставки, допомогу або додаткову інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів телефонами:

067 743-14-83
095 708-79-55
093 965-04-78