Ми хочемо зробити покупки в RoomDepot не тільки приємними, але ще і вигідними!

У нашому інтернет-магазині будуть діяти спеціальні знижки та пропозиції на безкоштовну доставку замовлення або окремого товару.

Вам залишається тільки вибрати варіант або товар, який Вам найбільше підходить. Виконайте хоч одна умову та отримаєте свою вигідну доставку!


Безкоштовна доставка всього замовлення (тільки Київ і Київська область) — Якщо Ваша покупка на суму понад 12 000 гривень, Ви отримаєте безкоштовну доставку до Вашого дому!

Безкоштовна доставка матраців — при замовленні матраца від 5000 гривень — Ви отримуєте безкоштовну доставку цього матраца на відділення поштової служби (адресна 200 грн). Акція поширюється на всі ортопедичні матраци. Доставка кур'єрськими службами «Meest Express», «Делівері» або «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка ліжок компанії «Естелла» — відправимо безпосередньо з фабрики в Київ, Львів, Полтава, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Вінниця, Ромни, Біла Церква, Кропивницький або в будь-яке інше місто України на відділення «Нової Пошти» абсолютно безкоштовно! (Адресна 200 грн).

Безкоштовна доставка ліжка з м'яким узголів'ям MELBI — відправимо безпосередньо з фабрики в Київ, Львів, Полтава, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Вінниця, Ромни, Біла Церква, Кропивницький або в будь-яке інше місто України на відділення «Нової Пошти», або до вашого будинку абсолютно безкоштовно!

Безкоштовна доставка ліжок від компанії «ЛЕВ» — відправимо безпосередньо з фабрики в Херсон, Миколаїв, Київ, Львів, Полтава, Дніпро, Харків, Вінниця, Умань, Біла Церква або в будь-яке інше місто України на відділення «Делівері» абсолютно безкоштовно!

Безкоштовна доставка ліжок від компанії «ТИС» — доставимо в Житомир, Кривий Ріг, Київ, Львів, Полтава, Дніпро, Харків, Вінниця, Біла Церква, Умань або в будь-яке інше місто України на відділення «Meest Express» або «Делівері» абсолютно безкоштовно! (Адресна 200 грн).

Безкоштовна доставка ліжок від компанії «Rizo Meble» — доставимо в Запоріжжя, Чернігів, Житомир, Кривий Ріг, Київ, Львів, Полтава, Дніпро, Харків, Вінниця, Біла Церква, Умань або в будь-яке інше місто України на відділення «Meest Express» або «Делівері» абсолютно безкоштовно! (Адресна доставка від 200 до 600 грн — у залежності від моделі ліжка, та віддаленості доставки).

Безкоштовна доставка диванів від компанії «Комфосон» — при замовленні дивана і 100% передоплати, доставимо в Чернівці, Бровари, Київ, Львів, Полтава, Дніпро, Харків, Вінниця, Біла Церква або в будь-яке інше місто України на відділення «Нової Пошти» абсолютно безкоштовно! (Адресна 200 грн).

Безкоштовна доставка товарів від фабрики «AMF» — при замовленні товарів і 100% передоплати, доставимо в Київ, Львів, Полтава, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Вінниця, Біла Церква або в будь-яке інше місто України на відділення «Делівері» чи «Міст Експрес» абсолютно безкоштовно! (Адресна 200 грн).

Безкоштовна доставка меблів від компанії «Гербор» які мають позначку «Безкоштовна доставка» — доставимо в Суми, Чернігів, Київ, Львів, Полтава, Дніпро, Харків, Вінниця, Біла Церква або в будь-яке інше місто України на відділення «Meest Express» або «Делівері» абсолютно безкоштовно! (Адресна доставка від 200 до 600 грн — у залежності від набору, та віддаленості доставки)..

Знижка до 50% на доставку кухонних куточків* по Україні до будинку службою «Meest Express», на адресу чи відділення пошти «Делівері» — при оформленні замовлення, ми відразу повідомимо фіксовану суму доставки по тій чи іншій поштовій службі у ваш населений пункт. * Знижка на доставку прораховується при замовленні кухонних куточків стандартних розмірів.


Переваги доставки меблів перевізниками:

  1. Не витрачайте час на очікування — вибирайте зручний для вас час доставки до дому або забору посилки з відділення поштової служби.
  2. Доставка в будь-яке місто — в Україні налічується понад 10 компаній з вантажних перевезень і доставці посилок, і ми впевнені, що недалеко від вас є відділення однієї з цих служб.
  3. Всі меблі при відправці страхуються на повну суму і навіть більше. Якщо ваше замовлення буде пошкоджений в процесі транспортування, ви маєте право не приймати пошкоджений товар.
  4. Вигідні тарифи на доставку по Україні — в нашому інтернет-магазині діють спеціальні знижки й пропозиції на безкоштовну доставку замовлення або окремого товару.

     

Спеціальні пропозиції діють до 30.06.2022 р. 

Детальніше про умови пропозиції, умови доставки, допомогу або додаткову інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів телефонами:

067 743-14-83
095 708-79-55
093 965-04-78