Умови повернення чи обміну вироби

Відповідно до «Закону про захист прав споживача», Ви маєте право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки, так як інтернет-магазин RoomDepot працює з доставкою по всій Україні, то ми вважаємо перший день - не з дня замовлення і (або) оплати товару, а з дня фактичного отримання Вами товару, день доставки, але при дотриманні наступних умов (умови повернення):

  1. Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, пошкоджень деталей від вологості, інших пошкоджень.
  2. Товар не збирався і не монтувався, а також збережено його товарний вигляд.
  3. Збережена в цілості упаковка товару і всі її компоненти.
  4. Збережені комплектація товару, ярлики, інструкції і заводське маркування.
  5. Пред'явлено товарний чек або накладна, що підтверджують факт купівлі товару в нашому магазині.

Повернення проводиться за рахунок покупця, в разі обміну за гарантійними зобов'язаннями - за рахунок інтернет-магазину RoomDepot. Якщо товар був придбаний з доставкою, то при поверненні товару вартість доставки; не повертається. У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару - гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 днів. Комісія за переказ згідно тарифів банку.

Поверненню не підлягають наступні товари та товари, які належить до переліку товарів в додатку № 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172:

  • товари, виготовлені на замовлення (меблі з вибором тканини, корпусні меблі нестандартних розмірів і т.д.);
  • перо-пухові вироби, білизна постільна, матраци.