Дивани є невіддільною частиною меблевого ансамблю будь-якого будинку чи офісу. Вони не тільки створюють комфорт і затишок, але можуть стати стильним акцентом в інтер'єрі. Однак одним із ключових аспектів, який слід врахувати при виборі дивану, є його оббивка. Оббивна тканина для диванів в Україні представлена в широкому асортименті, це якісні, міцні та красиві матеріали для оббивки м'яких меблів на будь-який смак. Вибір тканини може сильно вплинути на зовнішній вигляд, рівень комфорту і довговічність меблів.

Оббивна тканина для диванів: основні їх типи, характеристика та правила вибору

Види оббивних матеріалів для диванів

Оббивка з тканини

Тканинна оббивка по запиту у населення займає передову позицію серед усіх видів оббивних матеріалів, вони широко представлені у різноманітності кольорів, текстур та візерунків. Тканинна оббивка добре вентильована, дивани з такою оббивкою особливо зручні в спеку, вони не ширяють і не створюють конденсату при використанні. Однак варто пам'ятати, що тканинна оббивка диванів вимагає дбайливої експлуатації та догляду, оскільки більше інших видів оббивки схильна до забруднень і потертостей.

Шкіряна оббивка

Дивани в оббивці зі шкіри виглядають красиво, стильно та дорого, проте слід розрізняти оббивку з натуральної та штучної шкіри.

Натуральна шкіра

Дивани в оббивці з натуральної шкіри надають інтер'єру розкішного вигляду. Цей матеріал має багато переваг:

 • тривалий термін експлуатації;
 • легкість у догляді;
 • не вбирає запахи;
 • не викликає алергії.

Однак шкіра холодна на дотик і менш приємна у спеку.

Оббивна тканина для диванів

Штучна шкіра (шкірзамінник)

Цей матеріал відмінно імітує натуральну шкіру, до його переваг відносять:

 • доступну вартість;
 • хорошу стійкість до забруднень та потертостей;
 • легкість у догляді;
 • різноманітність колірної гами.

Відмінні властивості характеристики та низька вартість забезпечують популярність диванів у оббивці зі штучної шкіри.

Мікрофібра

Дивани в оббивці з мікрофібри створюють відчуття м'якості та комфорту. Цей матеріал має високу стійкість до забруднень і легко миється. Він також представлений широкою різноманітністю текстури та колірних рішень.

Велюр

Велюрова оббивка надає дивану шовковисту текстуру та шик, її переваги:

 • тактильно приємний матеріал;
 • добре вентилюється;
 • чудово поєднується з класичними інтер'єрами;
 • різноманітність колірної гами;
 • невисока вартість (щодо натуральної шкіри).

Однак велюр більш схильний до забруднення і вимагає особливо дбайливого догляду.

Основні вимоги до оббивних матеріалів

До оббивних матеріалів пред'являється низка вимог.

 1. Міцність — при виборі оббивки важливо враховувати, наскільки довговічний вибраний матеріал. Наприклад, шкіра, шкірзамінник і мікрофібра більш практичні, а також менш схильні до зносу, ніж велюрова тканина.
 2. Легкість догляду — якщо ви волієте полегшити собі життя при догляді за диваном, віддайте перевагу матеріалу, який легко чистити. До таких відносять штучну шкіру та мікрофібру.
 3. Комфорт — одним із пріоритетних критеріїв вибору дивана в тій чи іншій оббивці є комфорт та зручність. Оббивний матеріал повинен створювати приємне відчуття під час сидіння.
 4. Стиль та дизайн — матеріал оббивки повинен поєднуватися з інтер'єром приміщення. Асортимент оббивних матеріалів настільки великий, що вибрати диван з оббивкою потрібного кольору та фактури сьогодні не є проблемою.

Магазин RoomDepot пропонує дивани у різних колірних рішеннях та видах оббивки. У нас ви можете вибрати оббивку для дивану в індивідуальному порядку для будь-якої моделі дивану.

Вибрати оббивну тканину для диванів

Прості правила вибору оббивки для дивану

 1. Враховуйте колір та стиль інтер'єру вашого приміщення — вибирайте оббивку, яка гармонує з колірною гамою та стилем вашої кімнати.
 2. Якщо у вас в сім'ї є діти або домашні тварини, вибирайте диван в оббивці, яка легко чиститься і стійкіша до пошкоджень.
 3. Перед покупкою спробуйте сісти або лягти на диван, щоб переконатися, що обрана вами модель буде комфортною для вас.
 4. Важливим аспектом є питання можливості повернення дивана продавцю, якщо з будь-яких причин він не влаштує вас.
 5. Переконайтеся в якості матеріалів та механізмів дивана.
 6. При виборі матеріалу оббивки враховуйте свій бюджет, оскільки різні види мають різну вартість. Ціна оббивного матеріалу зі шкіри та шкірозамінника завжди буде вищою за вартість інших оббивних матеріалів.

Якщо ви шукаєте диван з оббивкою на ваше індивідуальне замовлення, у магазині RoomDepot представлений великий асортимент меблевих виробів, включаючи дивани різних дизайнів, в оббивці з різних матеріалів. Ми також пропонуємо можливість замовлення дивана з оббивкою на вибір покупця, щоб задовольнити всі ваші потреби та уподобання.

У нас ви можете вибрати диван певного розміру та дизайну, але також і матеріал його оббивки, який максимально відповідатиме інтер'єру вашого будинку. Пам'ятайте, що комфорт та стиль ваших меблів залежать від правильного вибору оббивної тканини та фахівці нашого магазину, готові допомогти вам у цьому питанні. У Києві купити диван у відповідній оббивці з доставленням у ваш регіон можна, оформивши заявку на сайті онлайн магазина RoomDepot, разом з яким ви можете втілити свої мрії про комфорт та стиль.