Історія створення інтернет-магазину «RoomDepot» (Румдепот)

Завжди була ідея — удосконалення обслуговування та донесення якісних товарів до споживача.

Первісна ідея полягала в створенні веб-сайту, який пропонував абсолютний кращий вибір меблів з точки зору марок, стилів, кольорів, розмірів і якості. Але на момент реалізації ідеї в додаток до пропозиції кращий вибір, додалася мета - бути компанією, яка забезпечує абсолютний кращий сервіс онлайн - не тільки в меблів, але і в будь-якої категорії.

І ось, в 2016 році, створюється проект - «Roomdepot» з сильною пристрастю до обслуговування клієнтів ми починаємо свій шлях. Ми були б дуже раді, якщо Ви почнете рости разом з нами і підвищувати сервіс продажів.

В першу чергу, наша задача на сьогодні, допомогти Вам вибрати і розібратися в якості меблів. Для цього ми вибрали найпопулярніші і перевірені часом виробників якісних меблів.

Одного разу, 20% всіх роздрібних операцій в Україні будуть в мережі. Люди будуть купувати у компанії кращий сервіс і кращий вибір. RoomDepot.in.ua буде цим інтернет-магазином.

Незалежно від нашої структури, наша мета - позиціонувати «RoomDepot» як лідера онлайн-сервісу. Ми працюємо над покращенням сервісу обслуговування наших клієнтів. Зараз ми тільки починаємо цей шлях.

У міру того як ми розвиваємося, як компанія розвивається, стає все більш важливим чітко визначати основні цінності нашого бренду і наші бізнес-стратегії:

 • продовжуємо зростання і навчання;
 • будувати відкриті і чесні відносини;
 • відповідальність перед клієнтами;
 • створіть позитивну команду і дух сім'ї.

З повагою Сергій Парнивода. Інтернет-магазин «RoomDepot»

 

Сучасні меблі, сучасний підхід до обслуговування — інтернет-магазин RoomDepot

RoomDepot — компанія з багаторічним досвідом роботи в меблевій індустрії. Якщо бути точніше — на українському ринку ми з 2016 року. Завдяки нашим знанням і численним впровадженням у нас була можливість співпрацювати з багатьма клієнтами, які мотивують нас до подальших дій. Ми подбали про дизайн, гідних виробників, яких ми представляємо на сайті, ціновій політиці, і нашим пріоритетом було прагнення до досконалості. Розширюючи свій асортимент меблів ми поєднуємо вишуканий стиль, сучасний дизайн з високоякісними матеріалами і позачасовою естетикою. У нашому інтернет-магазині меблів ви знайдете як класичну, так і дизайнерську, а також естетичну меблі.

Якісні меблі від RoomDepot

Надійне співробітництво з RoomDepot

RoomDepot — це компанія, яка будує свою діяльність відповідно до сучасних тенденцій. Ми хочемо, щоб наші покупці мали доступ до якісної продукції за оптимальною ціною, тому в нашому інтернет-магазині ви знайдете сучасні і доступні меблі. Завдяки цьому кожен наш клієнт має можливість придбати меблі своєї мрії практично для будь-якого приміщення: для облаштування житлових, офісних і комерційних приміщень. Наш асортимент доводить, що можна поєднувати якісні матеріали, використовувані при виробництві меблів, з їх невисокою ціною.

RoomDepot — це можливість красиво оформити інтер'єр, не витрачаючи на це значні суми. Ми піклуємося про кожну, навіть найдрібнішу деталь в меблях які пропонуємо, тому впевнені, що наші пропозиції сподобаються навіть найвибагливішим клієнтам. Крім того, ми гарантуємо безпечну угоду і привабливі умови доставки за вказаною адресою.

Завдяки 5-річному досвіду роботи на українському ринку ми стали впізнаваним брендом, який знає і розуміє потреби клієнтів і успішно їх задовольняє. Основа нашої діяльності — професіоналізм і увага до деталей. Команда RoomDepot докладає всіх зусиль, щоб удосконалити обслуговування і донести якісні товари до споживача.

З року в рік ми ставимо перед собою все більші цілі, які досягаємо разом з нашими клієнтами. Кожен з наших фахівців вносить свій внесок в успіх.

Якісні меблі від RoomDepot — перевірений інтернет-магазин

Пропонуємо сучасні меблі, а також класичні рішення. Ми піклуємося про функціональність і естетичність продукції з каталогу. Пропоновані нами дизайни орієнтовані в першу чергу на любителів сучасних рішень, але ми не забуваємо про класичні моделі і універсальні кольори.

Ми доводимо, що можна поєднати два аспекти — низьку ціну і високу якість меблів — і задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів.

Надаємо допомогу в професійному доборі меблів для будь-якої кімнати.

Що ми пропонуємо?

Каталог нашої продукції включає близько 3000 товарів:

В розрізі вибору матеріалів, кольору фарбування типу оббивних матеріалів — в каталозі понад 40 000 модифікацій товарів. З повним асортиментом ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Інтернет-магазин меблів RoomDepot

Чому варто віддати перевагу RoomDepot

У міру того як ми ростемо професійно, як компанія розвивається, стає все більш важливим чітко визначати основні цінності нашого бренду і наші бізнес-стратегії, що ми і робимо:

 • продовжуємо професійне зростання і навчання;
 • будуємо відкриті і чесні відносини з клієнтом;
 • несемо відповідальність перед клієнтом;
 • створюємо сильну команду з позитивним настроєм;
 • здійснюємо дійсно індивідуальний підхід до кожного клієнта; надаємо реальну допомогу при виборі товару і його модифікації;
 • індивідуальні пропозиції і знижки при замовленнях на кілька позицій або оптових партій товарів;
 • здійснюємо безкоштовну доставку по Києву та Київській області на замовлення сумою понад 10 000 грн;
 • у нас спеціальні вигідні пропозиції на доставку по Україні;
 • можливість додаткової економії на товар (до 6%) за умови 100% передоплати;
 • більшість товарів є у великій кількості на складі, тому доставка оперативна;
 • швидко реагуємо на замовлення наших клієнтів;
 • якість всієї продукції з нашої пропозиції підтверджено гігієнічними сертифікатами якості та товари відповідають ГОСТу.

Команда RoomDepot вдячна кожному нашому клієнту за вибір на нашу користь, і вдячні за співпрацю нашим партнерам. Запрошуємо і вас стати задоволеним споживачем продукції з нашого асортименту.