Ліжко з дерева – це ідеальне поєднання надійності, стилю, комфорту і спокою, які так важливі саме для спального приміщення. Але на сучасному меблевому ринку представлений величезний асортимент таких виробів з самих різних видів деревини. Це не тільки розширює можливості покупців, але і спантеличує: з якого дерева краще придбати ліжко? Адже кожен матеріал має свої, унікальні властивості. Навіть за зовнішніми характеристиками різні породи деревини відрізняються дуже істотно. І все це потрібно враховувати, щоб зробити максимально правильний вибір.

З якого дерева краще придбати ліжко?

Дерев'яне ліжко здатне забезпечити здоровий повноцінний відпочинок. Адже деревина відрізняється високою екологічністю. Це довговічний натуральний матеріал, який не потребує обробці хімічними речовинами. Тому його використання для організації сну людини дійсно цілком логічно. Недарма ліжка з дерева купити в Україні набагато більше бажаючих, ніж аналогічні вироби з інших матеріалів. Загалом деревину як меблевий матеріал ділять на м'які та тверді породи. Але для покупців набагато актуальніше інші параметри. Виходячи з них, в кожному виді деревини виділяються свої переваги.

Сосна як втілення цілющої сили та затишку

У нашій країні соснова деревина в асортименті матеріалів для меблів займає провідне місце. І це пов'язано не тільки з доступністю даного матеріалу. І дійсно – на ліжку з сосни ціни в Україні одні з найдоступніших. Адже це дерево у нас росте майже по всій території країни та традиційно застосовується для виготовлення меблів. Але набагато важливіше те, що деревина сосни та інших хвойних дерев містить живицю. Ця натуральна смола виділяє фітонциди й надає антисептичну дію на атмосферу приміщення. Також деревина цього дерева досить міцна, стійка до впливу зовнішніх агресивних чинників.

Вільха як вишуканий матеріал за доступною ціною

Це дерево з більш м'якою деревиною відрізняється рівномірною будовою, що зручно для обробки. Його матеріал наділений благородним червонуватим відтінком, що нагадує цінне «червоне дерево». Енергетика вільхи вважається корисною для сім'ї та її згуртованості. Тому рекомендується для молодят вибирати саме вільхові дерев'яні ліжка. Купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни їх можна в великому асортименті через наш інтернет-магазин «RoomDepot». Це будуть стильні, міцні, стійкі до впливу вологи й механічних факторів меблі з щита вільхи.

Бук як джерело здорової атмосфери в приміщенні

Деревина бука відрізняється не тільки високою твердістю і міцністю. В першу чергу це дуже естетичний матеріал, який володіє рівною, бархатистою структурою, майже позбавленої сучків. Адже галузиться доросле дерево в основному на 18-метровій висоті. Також бук відрізняється дуже ефектним забарвленням і вишуканим малюнком. Він наповнює атмосферу будинку затишком і спокоєм. Якщо купити ліжко з дерева бука, то у сплячої на ньому людині буде підвищуватися стійкість до стресів, поліпшуватися кровообіг, знижуватися відчуття дискомфорту. Меблі з нього виходять стійкими до механічних впливів, їх елементи не розтріскуються і не деформуються.

Дуб як поєднання довговічності та благородства

Основні характеристики, які відрізняють цей матеріал, – це його міцність і довговічність. Крім того, дубова деревина має дуже красиву структуру. Замовити ліжко з деревини дуба воліють прихильники практичності, функціональності, комфортності використовуваних меблів. Це безпечний, екологічно чистий, натуральний матеріал. Переважно використовується щит з дощок дуба, який виготовляється без токсичних склеєних матеріалів, а шляхом зрощування дощок в умовах інтенсивного тиску і високих температур. Він не менш міцний, натуральний, стійкий до агресивних дій, ніж масив дуба. Малюнок його текстури в білястих, жовтуватих і буро-коричневих відтінках виглядає надзвичайно ефектно. Тому ліжко з дуба надає будь-якій спальні респектабельності й затишку. Причому підходить воно для інтер'єру в будь-якому стилі.

Клен найоригінальніший і стильний матеріал

Цінителі оригінальності можуть звернути увагу на ліжка з клена. Замовити з доставкою їх можна також через наш інтернет-магазин. Цей матеріал стає все більш популярним, оскільки вигідно виділяється однорідністю структури, довговічністю і надійністю. Його зовнішній вигляд і забарвлення не поступається цінним породам. А при необхідності дерево легко забарвлюється і реставрується.

Це тільки найпопулярніші види деревини для меблів і лише основні їх властивості. При необхідності наші консультанти допоможуть вам розібратися, з якого дерева купити ліжко у вашому випадку буде найкраще. З нами ваш вибір завжди буде вдалим.