|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дерев'яне ліжко «Відень» — ліжко з м'яким узголів'ям від виробника «Mebigrand»
Ліжко дерев'яне з м'яким узголів'ям «Відень» — є стильним і функціональним елементом меблів, який поєднує в собі комфорт, практичність і натуральний вигляд.
Каркас ліжка виконаний із сосни, що надає ліжку міцності та стійкості. Деревина сосна відрізняється своєю довговічністю при вірній експлуатації та чудовим природнім малюнком деревини. Узголів'я оббите м'яким матеріалом, забезпечуючи додатковий комфорт і створюючи затишну атмосферу в спальні.
Замовити дерев'яне ліжко можна у таких відтінках та кольорах, або в іх комбінації:

В основі під матрац ліжка використовуються гнуто-клеєні ламелі на стрічці
Базова комплектація «СТАНДАРТ», передбачає відстань між ламелями 5,5 см, що є достатньою умовою надійної експлуатації більшості матраців.
Як додаткові варіанти комплектації пропонується:
- «ЛЮКС» — відстань між ламелями 3 см. Ціна від 350 грн. Варіант ламельної основи «ЛЮКС» забезпечують:
- більш посилену основу під матрац;
- більш жорстке спальне місце;
- відповідають додатковим умовам окремих виробників матрасів щодо надання гарантійних зобов’язань.

2. Як додатковий аксесуар, можна укомплектувати підліжковими ящиками, які незалежні від ліжка, ящики на коліщатах, вартість яких залежить від кольору — уточніть при замовленні в менеджера.

3. Також ліжко можна замовити з матовим покриттям в кольорах: «горіх темний», «горіх світлий», «горіх лісовий» та «венге» (уточнювати у менеджера).
Перевагою матового покриття є однорідний матовий зовнішній вигляд та висока стійкість до подряпин. Матова обробка створює на дерев'яній поверхні шовковисту текстуру, яка практично не відбиває сонячне світло і здатна приховувати дрібні вади конструкції. Вона найкращим чином дозволяє зберегти і підкреслити природну красу дерев'яного полотна.

Варіанти обивки (вказати при замовленні):
Рогожка «Багама» від «Exim Textil»
Якісна тканина за демократичною ціною. Широка палітра кольорів, висока зносостійкість, хороші експлуатаційні характеристики, легкість в догляді. Склад: 100% ПЕС. Зносостійкість — 100 000 циклів. Щільність — 315 г/м.кв.














Велюр «Аляска» від «Exim Textil»
Чудова фактура і бездоганний стиль класичного велюру в бездоганному виконанні. Багатофункціональна і універсальна тканина «Аляска» легко адаптується до будь-якого стилю. Завдяки широкій палітрі кольорів, підвищеної м'якості і актуальній фактурі, цей однотонний велюр підходить до більшості колекцій і чудово їх доповнює. Основна перевага тканини — ефект антикіготь. Склад: 100% PU. Зносостійкість — 30 000 циклів. Щільність — 270 г / м.кв.












Ліжка виготовляються з сосни згідно з технічними умовами фабрики (детальніше), та при цьому відповідають всім нормам згідно ДСТУ.
Зверніть увагу!
Зображення, представлені на сайті, надані офіційними виробниками товарів; відтінки матеріалів можуть відрізнятися від реальних, що не є підставою для повернення товару. Фабрики виробники залишають за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, які не впливають на їх основні функції та призначення.
