Кількість
|
Вартість
|
||
|
Що вибрати між — пружинним блоком «Pocket Spring» або «Bonnel». Безпружинний матрац — набирає популярність
Спершу розберемося в структурі самих пружинних блоків, щоб в результаті зрозуміти різницю
Пружинний блок "Боннель" — залежний тип пружин. Такий пружинний блок представляє з себе крупновиткові пружини, які скріплені між собою вузлами жорсткості і прикріплені зверху і знизу до металевого каркасу. Матраци на основі пружинного блоку «Боннель» — це вже морально застаріла, дешева технологія, яка має свої недоліки, наприклад знаменитий — «ефект хвилі».
Переваги матраців «Bonnel»:
- довгий термін служби;
- міцність, здатність витримувати великі навантаження, хороша вентиляція;
- доступна ціна.
Але на сьогоднішній день, виробники вдосконалюють виробництво матраців на типі пружин бонель, роблять більш комфортні моделі, з ортопедичними характеристиками, які досягаються завдяки використанню піни та натуральних наповнювачів — латекс і кокосова койра.
Пружинний блок «Pocket Spring» — незалежні пружини. Блок складається з бочкоподібних пружин, кожна упакована у власний чохол з дихаючого матеріалу (спанбонд), тому кожна пружина прогинається рівно настільки, наскільки на неї чиниться тиск і діє автономно (стиснення окремих пружин ніяк не впливає на сусідні). Головною перевагою незалежного пружинного блоку «Pocket Spring» є ортопедичний ефект! «Розумний матрац» «покет спрінг» максимально рівномірно розподіляє навантаження між сотнями пружин по всій площі матраца, дозволяючи хребту залишатися в природному положенні — це найголовніше! Також він має більший термін служби, ніж пружини "Боннель".
І ТАК!
З усього вищесказаного стає ясно, що матраци на пружинних блоках «Pocket Spring» є незаперечно кращим рішенням! головний критерій — вони забезпечують найкращу підтримку хребту.
Але можна купити матрац на основі пружинного блоку «Боннель» з хорошим наповнювачем — піна пам'яті, латекс і кокосова койра, які будуть мати також хороші характеристики. В першу чергу, бонель — це кращий бюджетний варіант матраца. Також це доступне рішення для заміни старих ватяних матраців, відмінний варіант матрац на дачу, економним варіантом з облаштування будиночків для гостей або готелів.
Безпружинний матрац — забудете про безсонні ночі і почуття дискомфорту
На цю тему буде окремий матеріал, але попередньо на що варто звернути увагу при виборі — наведемо кілька прикладів.
У свою чергу наповнення безпружинних матраців ділиться на багато варіантів. Основна складова — високоеластична піна та латекс. Про останню складову і піде мова. Розглянемо основні переваги та недоліки латексних матраців.
Латекс — сучасний наповнювач для матраців, який буває натуральним і штучним
Натуральний латекс виробляється з соку гевеї.
Переваги натурального латексу:
- гнучкість і еластичність;
- пружність;
- не деформується;
- не змінює колір;
- екологічно чистий матеріал;
- не гігроскопічний, має гарну вентиляцію;
- гігієнічний, відсутність пилових кліщів.
Недоліки латексу натурального:
- висока вартість;
- зайва м'якість (бажано, щоб це був комбінований виріб з додаванням інших наповнювачів, наприклад кокосової койри);
- може спровокувати алергію;
- нестійкий до змін температур (іноді, дуже навіть приємне відчуття — коли лягаєш в прохолодну постіль і в міру того, як нагрівається від тіла матрац (латекс) — тоді матрац, набирає форму тіла — буде дуже комфортно і затишно поціновувачів м'яких матраців).
Штучний латекс виробляють з полімерів.
Переваги латексу штучного:
- відносно невелика вартість;
- більш жорсткий, ніж натуральний;
- гіпоалергенний.
Недоліки штучного латексу:
- має запах;
- має невеликий термін служби.
Вибрати і купити матрац в «Roomdepot» легко, на всі питання Вам відповість консультант нашого інтернет-магазину, коли Ви зв'яжетеся з нами і попросите докладніше роз'яснити всі плюси і мінуси матраців тих чи інших систем.